-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"
Тендер Prozorro UA-2023-05-05-002891-a
Завершена
2 198 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 992.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 992.00 UAH
Номер:
f34ebab17dbc494f88daecfedaea7aef
Внутрішній номер закупівлі:
17679712
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-05-002891-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494840
-
Адреса:
03179, Україна, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевченко Олексій Васильович 380443339161 kmkl7kmkl7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 198 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.05.2023 10:29 - 10.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2023 10:29 - 13.05.2023 00:00
Період кваліфікації:
13.05.2023 00:02 - 15.05.2023 11:37
Період завантаження договору:
21.05.2023 00:00 - 31.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 198 400.00 Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"