• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"

Завершена

2 724 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 620.00 UAH
Номер: f57338cce73744c99872f0b93a9f777c
Внутрішній номер закупівлі: 24885754
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-01-012967-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Шевченко Олексій Васильович 380443339161 kmkl7kmkl7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 724 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.04.2025 17:22 - 06.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 01.04.2025 17:22 - 09.04.2025 08:00
Аукціон: 10.04.2025 13:53 - 10.04.2025 14:22
Період кваліфікації: 10.04.2025 14:22 - 15.04.2025 08:52
Період завантаження договору: 21.04.2025 00:00 - 01.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 724 000.00 Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"