-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"
Оголошено тендер
2 724 000.00
UAH
Номер:
6a5970c8b86c421ab9f1151c148f8f0a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-20-000050-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494840
-
Адреса:
03179, Україна, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494840
-
Адреса:
03179, Україна, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 724 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 - 24110000-8 "Промислові гази"
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові гази
Дата опублікування:
20.03.2025 04:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 724 000.00 UAH