-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом- ID: UA-2026-08-31-010193-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243474
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 01986244ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом- ID: UA-2025-12-17-006599-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27609675
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 01986244ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом- ID: UA-2025-11-12-005823-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27091156
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 01986244ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кисень медичний рідкий за кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”-24110000-8 — «П...×-
Кисень медичний рідкий за кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”-24110000-8 — «Промислові гази» (код та назва номенклатурної позиції 24111500-0 Медичні гази)
- ID: UA-2024-12-02-005658-a
- Дата створення : 02.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23471573
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 01986244ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кисень медичний рідкий за кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” -24110000-8 — «...×-
Кисень медичний рідкий за кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” -24110000-8 — «ПРОМИСЛОВІ ГАЗИ»
- ID: UA-2023-12-01-005403-a
- Дата створення : 01.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19859793
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 01986244ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
КИСЕНЬ МЕДИЧНИЙ РІДКИЙ ГОСТ 6331-78 (Oxygen) код ДК 021:2015 24110000-8 — «Промислові гази...×-
КИСЕНЬ МЕДИЧНИЙ РІДКИЙ ГОСТ 6331-78 (Oxygen) код ДК 021:2015 24110000-8 — «Промислові гази» (код та назва номенклатурної позиції предмета закупівлі 24111500-0 Медичні гази)
- ID: UA-2023-01-02-004828-a
- Дата створення : 02.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16526776
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 01986244ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КИСЕНЬ МЕДИЧНИЙ РІДКИЙ ГОСТ 6331-78 (Oxygen) код ДК 021:2015 24110000-8 — «Промислові гази...×-
КИСЕНЬ МЕДИЧНИЙ РІДКИЙ ГОСТ 6331-78 (Oxygen) код ДК 021:2015 24110000-8 — «Промислові гази» (код та назва номенклатурної позиції предмета закупівлі 24111500-0 Медичні гази)
- ID: UA-2022-11-22-001012-a
- Дата створення : 22.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15945373
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 01986244ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
КИСЕНЬ МЕДИЧНИЙ РІДКИЙ ГОСТ 6331-78 (Oxygen) код ДК 021:2015 24110000-8 — «Промислові гази...×-
КИСЕНЬ МЕДИЧНИЙ РІДКИЙ ГОСТ 6331-78 (Oxygen) код ДК 021:2015 24110000-8 — «Промислові гази» (код та назва номенклатурної позиції предмета закупівлі 24111500-0 Медичні гази).
- ID: UA-2021-12-21-001845-c
- Дата створення : 21.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13300116
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 01986244ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
КИСЕНЬ МЕДИЧНИЙ РІДКИЙ ГОСТ 6331-78 (Oxygen) код ДК 021:2015 24110000-8 — «Промислові гази...×-
КИСЕНЬ МЕДИЧНИЙ РІДКИЙ ГОСТ 6331-78 (Oxygen) код ДК 021:2015 24110000-8 — «Промислові гази» (код та назва номенклатурної позиції предмета закупівлі 24111500-0 Медичні гази).
- ID: UA-2021-12-02-000101-c
- Дата створення : 02.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12816665
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 01986244ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
КИСЕНЬ МЕДИЧНИЙ РІДКИЙ ГОСТ 6331-78 (Oxygen) код ДК 021:2015 24110000-8 — «Промислові гази...×-
КИСЕНЬ МЕДИЧНИЙ РІДКИЙ ГОСТ 6331-78 (Oxygen) код ДК 021:2015 24110000-8 — «Промислові гази» (код та назва номенклатурної позиції предмета закупівлі 24111500-0 Медичні гази).
- ID: UA-2021-11-15-008778-a
- Дата створення : 15.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12478318
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 01986244ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Кисень медичний рідкий (Оксиген) ГОСТ 6331-78 код ДК 021:2015: 24100000-5 ГАЗИ (код та наз...×-
Кисень медичний рідкий (Оксиген) ГОСТ 6331-78 код ДК 021:2015: 24100000-5 ГАЗИ (код та назва номенклатурної позиції предмета закупівлі 24111500-0 Медичні гази)
- ID: UA-2020-12-17-005238-c
- Дата створення : 17.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7815606
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 01986244ДК 021:2015: 24100000-5 ГазиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 24100000-5 ГАЗИ (Кисень медичний рідкий (Оксиген) ГОСТ 6331-78) )(код та назв...×-
ДК 021:2015: 24100000-5 ГАЗИ (Кисень медичний рідкий (Оксиген) ГОСТ 6331-78) )(код та назва номенклатурної позиції предмета закупівлі 24111500-0 Медичні гази)
- ID: UA-2020-11-27-000788-b
- Дата створення : 27.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7418909
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 01986244ДК 021:2015: 24100000-5 ГазиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 24100000-5 ГАЗИ (Кисень медичний рідкий (Оксиген) ГОСТ 6331-78) )(код та назв...×-
ДК 021:2015: 24100000-5 ГАЗИ (Кисень медичний рідкий (Оксиген) ГОСТ 6331-78) )(код та назва номенклатурної позиції предмета закупівлі 24111500-0 Медичні гази)
- ID: UA-2020-11-10-005526-c
- Дата створення : 10.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7127627
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 01986244ДК 021:2015: 24100000-5 ГазиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
24100000-5 ГАЗИ (Киснь медичний рідкий (Оксиген) ГОСТ 6331-78- ID: UA-2020-03-18-000213-b
- Дата створення : 18.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4659978
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 01986244ДК 021:2015: 24100000-5 ГазиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
24100000-5 " ГАЗИ" (Медичний кисень рідкий (Oxygen) ГОСТ 6331-78)- ID: UA-2020-02-24-000112-c
- Дата створення : 24.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4535444
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 01986244ДК 021:2015: 24100000-5 ГазиТорги не відбулисяТорги не відбулися -