• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Кисень медичний рідкий (Оксиген) ГОСТ 6331-78 код ДК 021:2015: 24100000-5 ГАЗИ (код та назва номенклатурної позиції предмета закупівлі 24111500-0 Медичні гази)

Замовник, визначений у пунктах 3 частини 1 статті 2 Закону "Про публічні закупівлі".

Завершена

710 395.47 UAH з ПДВ
Номер: c3a3aa5e266f4c78a6cbdb41646c20df
Внутрішній номер закупівлі: 7815606
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-17-005238-c   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради
Контактна особа: Ірина Дудченко +380971913788 nata6530@ukr.net http://kpc.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 24100000-5 ГазиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: пункту 1 частини 2 статті 40 «якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достаньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені у тендерній документації». Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. Відкриті торги за ідентифікаторами закупівель ID: UA-2020-11-10-005526-c та ID: UA-2020-11-27-000788-b не відбулись через відсутність учасників.
Очікувана вартість: 710 395.47 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кисень медичний рідкий (Оксиген) ГОСТ 6331-78 (код та назва номенклатурної позиції предмета закупівлі 24111500-0 Медичні гази)
Код ДК 021:2015: 24100000-5 Гази
Кількість 73769 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 50029, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Панаса Феденка,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"

Оскарження: 17.12.2020 11:33 - 28.12.2020 00:00
Ціна пропозиції 710 395.47 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.12.2020 11:33
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 91f6783f5e47463cbd86386566a9312a
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-17-005238-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"
Номер договору: ДКР/2761/07/15
Сума договору: 705 256.35 UAH з ПДВ
Сума договору: 659 118.08 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 28.12.2020 08:00
Статус:
Виконаний
pdf
договірДКР27610715.pdf
pdf
дод.уг.№1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод.угода № 2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод.угода № 3.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод.угода №4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Протокол про виконання договору.pdf
p7s
sign.p7s