-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
24100000-5 " ГАЗИ" (Медичний кисень рідкий (Oxygen) ГОСТ 6331-78)
Тендер Prozorro UA-2020-02-24-000112-c
Торги не відбулися
468 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
b909b11402c640a581d07d682b6bfc3f
Внутрішній номер закупівлі:
4535444
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-24-000112-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986244
-
Адреса:
50029, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Панаса Феденка, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Токальська +38056947356 rd2kr@meta.ua http://kpc.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24100000-5 ГазиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
468 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
24.02.2020 09:13 - 29.02.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2020 09:13 - 10.03.2020 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
24100000-5 " ГАЗИ" (Медичний кисень рідкий (Oxygen) ГОСТ 6331-78)
Кількість
60000 кілограм
Період постачання
01.04.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
50029, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Панаса Феденка,1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21543199
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС" 380503554296 st@cryogen.com.ua http://cryogen.com.ua
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, с. Петрівське, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 29-К
Початкова пропозиція
468 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
468 000.00 UAH з ПДВ
Документи
47
Скарги
0