-
Відкриті торги
-
КЕП
24100000-5 " ГАЗИ Медичний кисень рідкий (Oxygen) ГОСТ 6331-78
Оголошено тендер
468 000.00
UAH
Номер:
a3641479ff304b8e8f4207ab9ad534ba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-24-000345-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР ЗІ СТАЦІОНАРОМ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986244
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986244
Очікувана вартість:
468 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
24100000-5 " ГАЗИ Медичний кисень рідкий (Oxygen) ГОСТ 6331-78
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
24100000-5 Гази
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
24.02.2020 09:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума468 000.00 UAH