-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 24100000-5 ГАЗИ (Кисень медичний рідкий (Оксиген) ГОСТ 6331-78) )(код та назва номенклатурної позиції предмета закупівлі 24111500-0 Медичні гази)
Тендер Prozorro UA-2020-11-27-000788-b
Торги не відбулися
710 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 553.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 553.00 UAH
Номер:
8bd754acf5b84b2dafa75bbbe20a28ad
Внутрішній номер закупівлі:
7418909
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-27-000788-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986244
-
Адреса:
50029, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Панаса Феденка, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Дудченко +380971913788 nata6530@ukr.net http://kpc.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24100000-5 ГазиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
710 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 553.00 UAH
Період уточнення:
27.11.2020 09:13 - 04.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2020 09:13 - 14.12.2020 08:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписКатегорія замовника: Замовник, визначений у пунктах 3 частини 1 статті 2 Закону "Про публічні закупівлі". Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція, та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів, які надаються учасниками у складі тендерної пропозиції викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Визначальним є текст викладений українською мовою.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кисень медичний рідкий (Оксиген) ГОСТ 6331-78 (код та назва номенклатурної позиції предмета закупівлі 24111500-0 Медичні гази)
Кількість
80000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
50029, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Панаса Феденка,1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21543199
-
Контактна особа:
Шевчук Тетяна Борисівна 380503554296 ST@CRYOGEN.COM.UA http://cryogen.com.ua
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, с. Петрівське, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 29-К
Початкова пропозиція
710 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
710 400.00 UAH з ПДВ
Документи
46
Скарги
0