-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 24100000-5 ГАЗИ (Кисень медичний рідкий (Оксиген) ГОСТ 6331-78) )(код та назва номенклатурної позиції предмета закупівлі 24111500-0 Медичні гази)
Тендер Prozorro UA-2020-11-27-000788-b
Торги не відбулися
710 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 553.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 553.00 UAH
Період уточнення:
27.11.2020 09:13 - 04.12.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим