-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
24100000-5 ГАЗИ (Киснь медичний рідкий (Оксиген) ГОСТ 6331-78
Тендер Prozorro UA-2020-03-18-000213-b
Завершена
468 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f1d0a9b14845414393412a5788e0bfe4
Внутрішній номер закупівлі:
4659978
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-18-000213-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986244
-
Адреса:
50029, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Панаса Феденка, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Токальська +38056947356 rd2kr@meta.ua http://kpc.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24100000-5 ГазиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
05 лютого 2020 року була проведена процедура закупівлі за предметом: Кисню медичний рідкий (Оксиген) ГОСТ 6331-78 показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» —24100000-5 ГАЗИ шляхом проведення процедури відкритих торгів за ID: UA-2020-02-05-002835-b. Дані відкриті торги не відбулися через відсутність достатньої кількості пропозицій учасників. 24 лютого 2020 року розпочато повторно процедуру відкритих торгів щодо здійснення закупівлі за предметом: Кисню медичний рідкий (Оксиген) ГОСТ6331-78 показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» —24100000-5 ГАЗИ за ID: UA-2020-02-24-000112-с, аукціон по даній закупівлі теж не відбувся через відсутність достатньої кількості пропозицій учасників.
Відповідно до пункту 4 частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII (далі – Закон) переговорна процедура закупівлі – це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
468 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
24100000-5 ГАЗИ (Киснь медичний рідкий (Оксиген) ГОСТ 6331-78
Кількість
60000 кілограм
Період постачання
01.04.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
50029, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Панаса Феденка,1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"
Оскарження: 18.03.2020 09:19 - 29.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21543199
-
Контактна особа:
Жирохов +380971294547
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, село Петрівське, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 29-К
Оскарження: 18.03.2020 09:19 - 29.03.2020 00:00
Ціна пропозиції
468 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.03.2020 09:20
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
3b862db586624d4cb3bad3c6a7a2b020
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-18-000213-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21543199
-
Контактна особа:
Жирохов +380971294547
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, село Петрівське, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 29-К
Номер договору:
60К
Сума договору:
468 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
390 197.59 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
31.03.2020 09:00
Статус:
Виконаний