-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національно...×-
Спортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу у IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року у м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015: 18410000-6 - Спеціальний одяг), наказ 3371
- ID: UA-2026-08-31-013258-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246432
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 11.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національно...×-
Спортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з плавання в ІV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року в м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг), наказ 3600
- ID: UA-2026-08-31-009426-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242711
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комбінезони гімнастичні, трико гімнастичне для забезпечення підготовки та участі національ...×-
Комбінезони гімнастичні, трико гімнастичне для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гімнастики художньої в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:18410000-6: Спеціальний одяг) (наказ 1649)
- ID: UA-2026-08-31-005793-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239089
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Cпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України...×-
Cпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з регбі в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг, наказ 2280
- ID: UA-2026-08-31-004716-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238010
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України...×-
Спортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків у воду в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг) (наказ 2063)
- ID: UA-2026-08-26-012276-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30203877
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національно...×-
Спортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гандболу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг) (наказ 3548)
- ID: UA-2026-08-26-006060-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30197701
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України...×-
Спортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків на батуті в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг) (наказ 1869)
- ID: UA-2026-08-25-011531-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30188909
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект кімоно для дзюдо (білого та синього кольору)(дві штуки) для забезпечення підготов...×-
Комплект кімоно для дзюдо (білого та синього кольору)(дві штуки) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:18410000-6: Спеціальний одяг) (наказ 1815)
- ID: UA-2026-08-25-010819-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30188202
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національно...×-
Спортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу у IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року у м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015: 18410000-6 - Спеціальний одяг), наказ 3370
- ID: UA-2026-08-04-004653-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29985086
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Cпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України...×-
Cпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з регбі в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг, наказ 2280
- ID: UA-2026-08-04-003946-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29984370
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комбінезони гімнастичні, трико гімнастичне для забезпечення підготовки та участі національ...×-
Комбінезони гімнастичні, трико гімнастичне для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гімнастики художньої в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:18410000-6: Спеціальний одяг) (наказ 1649)
- ID: UA-2026-07-28-010024-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29932585
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трико важкоатлетичне для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди Ук...×-
Трико важкоатлетичне для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з важкої атлетики в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18410000-6 — Спеціальний одяг) (наказ 2203)
- ID: UA-2026-07-27-005812-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29916468
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України...×-
Спортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків на батуті в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг) (наказ 1869)
- ID: UA-2026-07-24-002148-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29900992
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Cпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України...×-
Cпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з регбі в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг, наказ 2280
- ID: UA-2026-07-23-003053-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29889078
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України...×-
Спортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з велосипедного спорту в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:18410000-6: Спеціальний одяг) (наказ 2653)
- ID: UA-2026-07-23-002907-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29888930
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягЗавершена -