-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу у IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року у м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015: 18410000-6 - Спеціальний одяг), наказ 3370
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-004653-a
Торги не відбулися
4 058.89
UAH без ПДВ
Номер:
1c14da5cdd31435dad70d6a26c8f311b
Внутрішній номер закупівлі:
29985086
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-004653-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравченко Євгеній Володимирович +380442466975 kravcenko.evgenij.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 058.89 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 12:04 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 12:04 - 13.08.2026 10:00
Аукціон:
з 14.08.2026 15:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 058.89 Спортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу у IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року у м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015: 18410000-6 - Спеціальний одяг), наказ 3370