• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Cпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з регбі в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг, наказ 2280

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 10:00)

132 625.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
19
год
46
хв
28
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: eece5d82f9fb4f1e81105cbaa27cc15d
Внутрішній номер закупівлі: 30238010
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004716-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Кравченко Євгеній Володимирович +380442466975 kravcenko.evgenij.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 132 625.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:12 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:12 - 09.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:12 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 14:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴132 625.00 Cпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з регбі в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг, наказ 2280