• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комбінезони гімнастичні, трико гімнастичне для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гімнастики художньої в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:18410000-6: Спеціальний одяг) (наказ 1649)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 08:00)

1 067 600.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
18
год
59
хв
50
сек
Гарантія - 29 892.80 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b06320e591f14900a574ca61131c0696
Внутрішній номер закупівлі: 30239089
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005793-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Градомська Людмила Вікторівна +380932350431 ludmila.gradomska.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 067 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:50 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:50 - 09.09.2026 08:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:50 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 11:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 067 600.00 Комбінезони гімнастичні, трико гімнастичне для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гімнастики художньої в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:18410000-6: Спеціальний одяг) (наказ 1649)