• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гандболу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг) (наказ 3548)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)

648 820.32 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
19
год
45
хв
30
сек
Гарантія - 19 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 240d3115419841c1ba00ac813de44fc9
Внутрішній номер закупівлі: 30197701
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-26-006060-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Каліновська Наталія Вікторівна +380442890042 nataliia.kalinovska.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 648 820.32 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.08.2026 12:46 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2026 12:46 - 04.09.2026 10:00
Період оскарження: 26.08.2026 12:46 - 01.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 11:17

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴648 820.32 Спортивний одяг спеціального призначення для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гандболу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг) (наказ 3548)