-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
УПГГК 21Т-087: 44220000-8-Столярні вироби (Двері та супутні вироби)
Тендер Prozorro UA-2021-04-28-006351-c
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації.
Торги не відбулися
11 813.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 237.00 UAH
мін. крок: 2% або 237.00 UAH
Період уточнення:
28.04.2021 23:48 - 08.05.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим