-
Відкриті торги
-
КЕП
Двері та супутні вироби
Оголошено тендер
11 813.40
UAH
Номер:
5ba3169d06d14ba29935b4eaab2b84d6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-30-003186-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Управління з переробки газу та газового конденсату"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25976423
-
Адреса:
39420, Україна, Полтавська область, село Базилівщина, вул. ПОЛЬОВА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Укргазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Киев, вул. Кудрявська, 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
11 813.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Двері та супутні вироби
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
Дата опублікування:
30.03.2021 12:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума11 813.40 UAH