-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
УПГГК 21Т-087: 44220000-8-Столярні вироби (Двері та супутні вироби)
Тендер Prozorro UA-2021-04-28-006351-c
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації.
Торги не відбулися
11 813.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 237.00 UAH
мін. крок: 2% або 237.00 UAH
Номер:
06bf8bd5ac5c4bc297d19d8a05e4f6ba
Внутрішній номер закупівлі:
9725354
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-28-006351-c
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Управління з переробки газу та газового конденсату"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25976423
-
Адреса:
39420, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Польова, 6, Полтавська область, Машівський район, с. Базилівщина
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вячеслав Нищета +380532641265 viacheslav.nyshcheta@upggk.poltava.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 813.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
237.00 UAH
Період уточнення:
28.04.2021 23:48 - 08.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2021 23:48 - 18.05.2021 17:00
Аукціон:
з 19.05.2021 12:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описоплата по факту поставки протягом 30-ти календарних днів з дати підписання видаткової накладної або акту приймання-передачі товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
44221210-0: Дверні полотна (Дверне полотно 600 мм)
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
44221210-0: Дверні полотна (Дверне полотно 800 мм)
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
44221000-5: Вікна, двері та супутні вироби (Лиштва)
Кількість
60 штуки
Період постачання
до 30.06.2022
Місце постачання
Відповідно до документації