-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л.Українки, 26 в с. В'язова Жовківського району Львівської області" (ДК 021:2015: 45454000-4-Реконструкція)
Тендер Prozorro UA-2021-04-23-005025-a
Категорія замовника: юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами та доповненнями). Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій: зазначено у п. 2 розділу "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції". Розмір, вид та умови надання забезпечення виконання умов договору зазначено у п.6 розділу "Результати торгів та укладання договору про закупівлю".
Торги не відбулися
21 638 903.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 108 194.52 UAH
мін. крок: 0.5% або 108 194.52 UAH
Період уточнення:
23.04.2021 16:29 - 01.05.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим