• Відкриті торги
  • КЕП

Реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л.Українки, 26 в с. В'язова Жовківського району Львівської області" (ДК 021:2015: 45454000-4-Реконструкція)

Оголошено тендер

21 638 903.00 UAH
Номер: 717d4f73dffd4668b60d4d2080194628
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-23-004588-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ЖОВКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ЖОВКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 21 638 903.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л.Українки, 26 в с. В'язова Жовківського району Львівської області" (ДК 021:2015: 45454000-4-Реконструкція)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
КЕКВ: 3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування: 23.04.2021 14:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума7 638 903.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти державного фонду регіонального розвитку
Сума14 000 000.00 UAH