• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л.Українки, 26 в с. В'язова Жовківського району Львівської області" (ДК 021:2015: 45454000-4-Реконструкція)

Категорія замовника: юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами та доповненнями). Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій: зазначено у п. 2 розділу "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції". Розмір, вид та умови надання забезпечення виконання умов договору зазначено у п.6 розділу "Результати торгів та укладання договору про закупівлю".

Торги не відбулися

21 638 903.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 108 194.52 UAH
Номер: 8380b36af4a54dccb0795e9596bb64d9
Внутрішній номер закупівлі: 9662692
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-23-005025-a   
Замовник: ЖОВКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Анна Черник +380325221264 info@zhovkva-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 21 638 903.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 108 194.52 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 100 000.00 UAH
Період уточнення: 23.04.2021 16:29 - 01.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 23.04.2021 16:29 - 11.05.2021 09:00
Аукціон: з 12.05.2021 12:33
Умови оплати:
інша подія - 30%
виконання робіт - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л.Українки, 26 в с. В'язова Жовківського району Львівської області" (ДК 021:2015: 45454000-4-Реконструкція)
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 80344, Україна, Львівська область, с.В'язова, Л.Українки,26 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Сервіскотломонтаж-Львів"
Початкова пропозиція 21 583 170.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
21 583 170.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 13
Документи 56
Скарги 0