-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вироби медичного призначення (НК 024:2019: 43324 Система для переливання рідин загального призначення, 47017 Шприц загального призначення, разового застосування, 46864 Підключичний катетер, 34217 Канюля, 13908 Полигліколеве кислотне шво, 45814 Хірургічна нитка з поліглекапрону, 35212 Голка спінальна, одноразового застосування, 37445 Лезо скальпеля, одноразового використання, 35375 Кран, 61281 Подовжувач провідника для доступу до периферичних судинах, 60839 Фільтр бактеріальний для медичних газів, стерильний, одноразового використання, 62728 Контур дихальний анестезіологічний, одноразового використання, стерильний, 10714 Катетер емболектомії / тромбектомії, 34917 Внутрішній уретральний дренажний катетер, 58922 Сечоприймач із зливним краном без кріплення до пацієнта, нестерильний, 35404 Трубка трахеостомічна стандартна, одноразового застосування, 47691 Трубка ендотрахеальна з аспіраційної манжетою, 44545 Одноразовий загубник для дихального апарату, 37709 Мішок для дихального контура, багаторазового використання, 57938 Набір для збору зразків з цервікального каналу, без додаткових компонентів, 46232 Анестезіологічна лицева маска одноразового застосування, 44069 Одноразовий набір для ЛОР хірургічних процедур, що не містить лікарських засобів, 13472 Скарифікатор, 61657 Набір для введення лікарських засобів для інфузійного насосу з електроживленням, багаторазового використання, 44685 Сполучна трубка для введення рентгенконтрастної речовини
Тендер Prozorro UA-2021-04-22-003395-a
Всі документи, що подаються учасниками відкритих торгів в електронному вигляді через електронну систему закупівель складаються українською мовою
Торги не відбулися
220 112.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 201.13 UAH
мін. крок: 1% або 2 201.13 UAH
Період уточнення:
22.04.2021 11:20 - 01.05.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим