• Відкриті торги
  • КЕП

Вироби медичного призначення (НК 024:2019: 43324 Система для переливання рідин загального призначення, 47017 Шприц загального призначення, разового застосування, 46864 Підключичний катетер, 34217 Канюля, 13908 Полигліколеве кислотне шво, 45814 Хірургічна нитка з поліглекапрону, 35212 Голка спінальна, одноразового застосування, 37445 Лезо скальпеля, одноразового використання, 35375 Кран, 61281 Подовжувач провідника для доступу до периферичних судинах, 60839 Фільтр бактеріальний для медичних газів, стерильний, одноразового використання, 62728 Контур дихальний анестезіологічний, одноразового використання, стерильний, 10714 Катетер емболектомії / тромбектомії, 34917 Внутрішній уретральний дренажний катетер, 58922 Сечоприймач із зливним краном без кріплення до пацієнта, нестерильний, 35404 Трубка трахеостомічна стандартна, одноразового застосування, 47691 Трубка ендотрахеальна з аспіраційної манжетою, 44545 Одноразовий загубник для дихального апарату, 37709 Мішок для дихального контура, багаторазового використання, 57938 Набір для збору зразків з цервікального каналу, без додаткових компонентів, 46232 Анестезіологічна лицева маска одноразового застосування, 44069 Одноразовий набір для ЛОР хірургічних процедур, що не містить лікарських засобів, 13472 Скарифікатор, 61657 Набір для введення лікарських засобів для інфузійного насосу з електроживленням, багаторазового використання, 44685 Сполучна трубка для введення рентгенконтрастної речовини

Оголошено тендер

220 112.60 UAH
Номер: 4a4bbba1b23c4824b8a536a824470807
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-22-001036-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради "Луганська обласна клінічна лікарня"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради "Луганська обласна клінічна лікарня"
Очікувана вартість: 220 112.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вироби медичного призначення (НК 024:2019: 43324 Система для переливання рідин загального призначення, 47017 Шприц загального призначення, разового застосування, 46864 Підключичний катетер, 34217 Канюля, 13908 Полигліколеве кислотне шво, 45814 Хірургічна нитка з поліглекапрону, 35212 Голка спінальна, одноразового застосування, 37445 Лезо скальпеля, одноразового використання, 35375 Кран, 61281 Подовжувач провідника для доступу до периферичних судинах, 60839 Фільтр бактеріальний для медичних газів, стерильний, одноразового використання, 62728 Контур дихальний анестезіологічний, одноразового використання, стерильний, 10714 Катетер емболектомії / тромбектомії, 34917 Внутрішній уретральний дренажний катетер, 58922 Сечоприймач із зливним краном без кріплення до пацієнта, нестерильний, 35404 Трубка трахеостомічна стандартна, одноразового застосування, 47691 Трубка ендотрахеальна з аспіраційної манжетою, 44545 Одноразовий загубник для дихального апарату, 37709 Мішок для дихального контура, багаторазового використання, 57938 Набір для збору зразків з цервікального каналу, без додаткових компонентів, 46232 Анестезіологічна лицева маска одноразового застосування, 44069 Одноразовий набір для ЛОР хірургічних процедур, що не містить лікарських засобів, 13472 Скарифікатор, 61657 Набір для введення лікарських засобів для інфузійного насосу з електроживленням, багаторазового використання, 44685 Сполучна трубка для введення рентгенконтрастної речовини
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Дата опублікування: 22.04.2021 09:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти отримані від НСЗУ
Сума220 112.60 UAH