-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вироби медичного призначення (НК 024:2019: 43324 Система для переливання рідин загального призначення, 47017 Шприц загального призначення, разового застосування, 46864 Підключичний катетер, 34217 Канюля, 13908 Полигліколеве кислотне шво, 45814 Хірургічна нитка з поліглекапрону, 35212 Голка спінальна, одноразового застосування, 37445 Лезо скальпеля, одноразового використання, 35375 Кран, 61281 Подовжувач провідника для доступу до периферичних судинах, 60839 Фільтр бактеріальний для медичних газів, стерильний, одноразового використання, 62728 Контур дихальний анестезіологічний, одноразового використання, стерильний, 10714 Катетер емболектомії / тромбектомії, 34917 Внутрішній уретральний дренажний катетер, 58922 Сечоприймач із зливним краном без кріплення до пацієнта, нестерильний, 35404 Трубка трахеостомічна стандартна, одноразового застосування, 47691 Трубка ендотрахеальна з аспіраційної манжетою, 44545 Одноразовий загубник для дихального апарату, 37709 Мішок для дихального контура, багаторазового використання, 57938 Набір для збору зразків з цервікального каналу, без додаткових компонентів, 46232 Анестезіологічна лицева маска одноразового застосування, 44069 Одноразовий набір для ЛОР хірургічних процедур, що не містить лікарських засобів, 13472 Скарифікатор, 61657 Набір для введення лікарських засобів для інфузійного насосу з електроживленням, багаторазового використання, 44685 Сполучна трубка для введення рентгенконтрастної речовини
Тендер Prozorro UA-2021-04-22-003395-a
Всі документи, що подаються учасниками відкритих торгів в електронному вигляді через електронну систему закупівель складаються українською мовою
Торги не відбулися
220 112.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 201.13 UAH
мін. крок: 1% або 2 201.13 UAH
Номер:
6f3d61e920bd4f21afbc2f5e314836c0
Внутрішній номер закупівлі:
9630570
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-22-003395-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради "Луганська обласна клінічна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983789
-
Адреса:
93401, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Олександрівна Філенко +380645244151 tender_lokb@ukr.net http://lugokb.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
220 112.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 201.13 UAH
Період уточнення:
22.04.2021 11:20 - 01.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.04.2021 11:20 - 11.05.2021 10:00
Аукціон:
з 12.05.2021 12:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Учасника після отримання Замовником поставленого товару, на підставі видаткової накладної протягом 14 календарних днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пристрій инфузійний з голкой 21G 1 1/2 з металевою голкою , ПР
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Пристрій трансфузійний з голкой 18G 1 1/2 з металевою голкою , ПК
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
ШПРИЦ 2 мл
Кількість
3000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
ШПРИЦ 5 мл
Кількість
4000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
ШПРИЦ 10 мл
Кількість
4000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
ШПРИЦ 20 мл
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
ШПРИЦ 50 мл
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
КАТЕТЕР ПІДКЛЮЧИЧНИЙ 1,4 мм
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
КАНЮЛЯ з портом в/в 16G
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
КАНЮЛЯ з портом в/в 18G
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
КАНЮЛЯ з портом в/в 20G
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Шовний матеріал Вікрил 1-0 колючий модифікована Taper Point 36 мм, 1/2 кола, 75 см Ethicon
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Шовний матеріал Вікрил 2-0 колючий модифікована Taper Point 36 мм, 1/2 кола, 75 см Ethicon
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Шовний матеріал Нитка капронова хірургічна поліамід USP 2/0 ,3/0,4/0,5/0,6/0(M2,5) Укртехмед котушка 250 м
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Голка для провідникової анестезії (G22,G21)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Голка для спінальної анестезії G22
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Голка для спінальної анестезії G25
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Лезо для скальпелю , розмір 18
Кількість
350 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Лезо для скальпелю , розмір 22
Кількість
350 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Лезо для скальпелю , розмір 11
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Лезо для скальпелю , розмір 15
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Краник 3-ходовий (триходовий)
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Подовжувач інфузійний JS для перфузомата 150 см №1
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Фільтр бактеріальний
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Дихальний контур
Кількість
180 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Катетер для емболектомії типу «Фогарті»
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Катетер Фолея латексний, 2-ходовий , розмір Fr14
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Катетер Фолея латексний, 2-ходовий , розмір Fr16
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Катетер Фолея латексний, 2-ходовий , розмір Fr20
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Сечоприймач JS 2000 мл крест.зі сливн. клапаном тип 2 №1
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Трахеостомічна канюля №6,7,7,5
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Трубка ендотрахеальна JS з манжетой Ø 6,0 №1
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Трубка ендотрахеальна JS з манжетой Ø 7,0 №1
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Трубка ендотрахеальна JS з манжетой Ø 7,5 №1
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Турбина одноразова з мундштуком для спирометрів spirolab
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Мішок дихальний 1л
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Набор гінекологічний JS № 4 смотровий з 2 щіточками
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Силіконова маска №(5) - для дорослих
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
ЛОР набор JS №1 смотровий одноразовий
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Скарифікатор №200
Кількість
8 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Трубка насосу
Кількість
22 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті
Трубка пацієнта
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Автомобільна, будинок 23
На карті