-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт нейрохірургічної операційної КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» на вул. Пилипа Орлика, 4»
Тендер Prozorro UA-2021-04-20-008206-a
Завершена
3 686 108.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 430.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 430.54 UAH
Період уточнення:
20.04.2021 14:52 - 27.04.2021 00:00
Відповідь надана
Якість матеріалів
Номер:
1ea4fdb6b4dc4a2e8f8ee0b989ad40ca
Дата опублікування:
26.04.2021 11:17
Опис:
Документи, що підтверджують якість: сертифікат відповідності та/або протокол випробувань та/або висновок СЕС. Документи мають бути чинні на дату подання такого документу. Слід розуміти та чи або?
Відповідь:
Замовником будуть внесені відповідні зміни в тендерній документації в даній частині. Ви можете надати будь який з перерахованих документів для підтвердження якості обладнання.
Дата відповіді:
28.04.2021 16:14
Відповідь надана
Якість матеріалів
Номер:
c34d103252a44103994ccd59606c141e
Дата опублікування:
21.04.2021 17:51
Опис:
Доброго дня. Вкажіть документи, які повинен надати учасник для підтвердження якості запропонованого обладнання.
Відповідь:
Документи, що підтверджують якість: сертифікат відповідності та/або протокол випробувань та/або висновок СЕС. Документи мають бути чинні на дату подання такого документу
Дата відповіді:
26.04.2021 10:49
Відповідь надана
Технічна специфікація
Номер:
9f35c1d43ffc434ea850b7ad94fe712f
Дата опублікування:
21.04.2021 17:39
Опис:
Доброго дня. із яких матеріалів повинні бути панелі зазначені у п.4 та п.9 додатку №3 Технічна специфікація?
Відповідь:
Панелі металеві (стінові, стельові, дверні) з утеплювачем та без утеплювача з межею вогнестійкості ЕІ 45.
Дата відповіді:
26.04.2021 10:51