• Відкриті торги
  • КЕП

«Капітальний ремонт нейрохірургічної операційної КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» на вул. Пилипа Орлика, 4»

Оголошено тендер

3 686 108.40 UAH
Номер: 046c88e978c1403ea3c7a95ae16bac18
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-20-004838-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛЬВОВА"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛЬВОВА"
Очікувана вартість: 3 686 108.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Капітальний ремонт нейрохірургічної операційної КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» на вул. Пилипа Орлика, 4»
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 20.04.2021 14:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 686 108.40 UAH