• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Капітальний ремонт нейрохірургічної операційної КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» на вул. Пилипа Орлика, 4»

Завершена

3 686 108.40 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 430.54 UAH
Номер: 4c277ac34ee542d79ee1d7304c1c947f
Внутрішній номер закупівлі: 9595774
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-20-008206-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛЬВОВА"
Контактна особа: Гонтарева Дарія Мирославівна buhg_mdkl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 3 686 108.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 18 430.54 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 15 000.00 UAH
Період уточнення: 20.04.2021 14:52 - 27.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 20.04.2021 14:52 - 07.05.2021 22:00
Аукціон: 11.05.2021 12:18 - 11.05.2021 12:57
Період кваліфікації: 11.05.2021 12:57 - 19.05.2021 12:31
Період завантаження договору: 19.05.2021 12:31 - 08.06.2021 12:31
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт нейрохірургічної операційної КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» на вул. Пилипа Орлика, 4»
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79059, Україна, Львівська область, Львів, П.ОРЛИКА, будинок 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
"Граніт" УТОГ

Оскарження: 14.05.2021 12:41 - 25.05.2021 00:00
Початкова пропозиція 3 111 036.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 948 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.05.2021 12:41
Відповіді на вимоги 11
Документи 70
Скарги 0
ТОВ "БІОПАВЕР-ІНЖИНІРИНГ"

Оскарження: 17.05.2021 17:01 - 28.05.2021 00:00
Початкова пропозиція 3 504 759.17 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 949 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.05.2021 17:01
Відповіді на вимоги 11
Документи 26
Скарги 0
ТОВ АМК Захід

Оскарження: 19.05.2021 12:31 - 30.05.2021 00:00
Початкова пропозиція 3 297 010.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 950 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.05.2021 12:31
Відповіді на вимоги 11
Документи 56
Скарги 0
ТОВ "Салон "Архітектура.Будівництво,Дизайн"
Початкова пропозиція 3 590 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 970 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 83
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОРБУДСЕРВІС"
Початкова пропозиція 3 681 184.85 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 480 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 84
Скарги 0

Контракти

Номер: 3c43b67ed79a4c8cb5794b87f6196b58
Ідентифікатор договору: UA-2021-04-20-008206-a-a1
Постачальник: ТОВ АМК Захід
Номер договору: 01-06/21
Сума договору: 2 950 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 458 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 31.05.2021 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s