-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (код НК 024:2019 – 37645 Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова;40935 Діагностична система рентгенівської цифрової обробки зображень) – 2 найменування
Тендер Prozorro UA-2021-04-09-004885-c
Торги не відбулися
11 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 58 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 58 500.00 UAH
Період уточнення:
09.04.2021 15:04 - 30.04.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим