-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (код НК 024:2019 – 37645 Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова;40935 Діагностична система рентгенівської цифрової обробки зображень) – 2 найменування
Тендер Prozorro UA-2021-04-09-004885-c
Торги не відбулися
11 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 58 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 58 500.00 UAH
Номер:
ae2049a0750b404f882c9dc9004a8f8b
Внутрішній номер закупівлі:
9452073
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-09-004885-c
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ЗАГАЛЬНОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ В.Т.ЗАЙЦЕВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012154
-
Адреса:
61103, Україна, Харківська область, Харків, В'ЇЗД БАЛАКІРЄВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кринична Світлана Володимирівна 380573494215 plan_ionx@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
58 500.00 UAH
Період уточнення:
09.04.2021 15:04 - 30.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.04.2021 15:04 - 10.05.2021 16:00
Період прекваліфікації:
10.05.2021 16:02 - 25.05.2021 00:00
Аукціон:
з 25.05.2021 13:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться Замовником за фактом поставки у строк до 30 робочих днів, у разі наявності та в межах відповідних бюджетних асигнувань. За Договором може бути здійснено попередню оплату (авансування) в порядку та розмірах, що передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 р. № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти». Попередня оплата за Договором може бути здійснена за наявності обов’язкового погодження головного розпорядника бюджетних коштів, якщо таке погодження є необхідним згідно з чинним в Україні законодавством. Учасник зобов’язується використати аванс протягом встановленого строку, в порядку та розмірах, що передбачені постановою Кабінету Міністрів України від від 04 грудня 2019 р. № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» .
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цифрова флюороскопічна та рентгенографічна система на 3 робочих місця
×
-
НК 024:2019:
37645 Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 27.12.2021
Система цифрового перетворення рентгенівських знімків
×
-
НК 024:2019:
40935 Діагностична система рентгенівської цифрової обробки зображень
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 27.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АЛКОНТ-СЕРВІС
×
-
Код ЄДРПОУ:
34291733
-
Контактна особа:
Євтушенко Роман Миколайович +380442282463 alkont-service@ukr.net
-
Адреса:
04215, Україна, Київська область, Київ, проспект Свободи, 17, кв. 111
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
19.05.2021 11:48
Відповіді на вимоги
10
Документи
10
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТЕК МЕДІКАЛ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38865928
-
Контактна особа:
Курашко Наталя Миколаївна 380509094750, 380509094750 artec2020@ukr.net
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГОГОЛІВСЬКА, будинок 39, офіс 18
Початкова пропозиція
11 680 000.00 UAH з ПДВ /
11 680 000.00 UAH з ПДВ
11 680 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
19.05.2021 11:45
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0