• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

«Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини» (код НК 024:2019 – 37645 Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова; 40935 Діагностична система рентгенівської цифрової обробки зображень) – 2 найменування

Оголошено тендер

11 700 000.00 UAH
Номер: ff0e2710b18941d78bab6cf80d84af38
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-09-001715-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ЗАГАЛЬНОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ В.Т.ЗАЙЦЕВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ЗАГАЛЬНОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ В.Т.ЗАЙЦЕВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 11 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини» (код НК 024:2019 – 37645 Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова; 40935 Діагностична система рентгенівської цифрової обробки зображень) – 2 найменування
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 09.04.2021 14:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума11 700 000.00 UAH