• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва та потенційно-небезпечних об'єктів комунальної форми власності

Торги не відбулися

7 194 642.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 45 000.00 UAH
Період уточнення: 07.04.2021 10:30 - 28.04.2021 00:00
Відповідь надана

Уточнення по тендерній документації

Номер: 7476a38a662d4f72b7b61feb521a6e59
Дата опублікування: 23.04.2021 16:56
Опис: Відповідно до п.5.1 проекту договору про закупівлю (Додаток 2 до тендерної документації) "...Строк: відповідно до статі 631 Цивільного кодексу України умови цього «Договору» застосовуються з 01 травня 2021 року, тобто до відносин між сторонами, які виникли до його укладення і діють включно по 31 грудня 2021 рок". Звертаємо увагу на те, що які б дії зі сторони як замовника, так і учасника (виконавця) не відбувались, у будь-якому випадку договір набирає чинності з моменту його укладення (ч.2 ст.631 Цивільного кодексу України). Просимо врахувати дану норму закону та привести умови тендерної документації та додатків до ней у відповідність до чинного законодавства України.
Відповідь: Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад. Частиною першою статті 41 Закону передбачено, що договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного та Господарського кодексів України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом. Відповідно до частини 1 статті 631 Цивільного кодексу України, час, протягом якого сторони можуть здійснити передбачені договором права і виконати обов'язки складає строк договору (строк дії договору). Загальні правила щодо визначення і обчислення строків встановлюються главою 18 Цивільного кодексу України. Відповідно до частини другої статті статті 631 Цивільного кодексу України, договір набирає чинності (вступає в силу) і стає обов'язковим для сторін з моменту його укладання. Момент укладання договору визначається відповідно до правил ст. 640 цього Кодексу. Правило щодо визначення моменту набрання договором чинності має імперативний характер. Договір набуває чинності і пов'язує сторони правовим зв'язком з моменту його укладення, а строк (термін) виконання обов'язків за договором визначається сторонами на їх власний розсуд. Частиною 3 статті 631 Цивільного кодексу України, передбачає право сторін надати договору зворотну силу, тобто поширити дію його умов на відносини, що виникли до моменту його укладання. Відповідно до ст. 509 Цивільного кодексу України зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від вчинення певної дії (негативне зобов'язання), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку. Відповідно до ч. 1 ст. 530 Цивільного кодексу України, якщо в зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню в цей строк (термін). Чітко визначений строк дії договору дозволяє встановити чіткі параметри, які дозволяють визначити виконання договірного зобов'язання у часі як належне, що є умовою припинення господарського зобов'язання. Чітко визначений строк (термін) виконання обов'язків за договором дозволяє потенційним учасникам процедури закупівлі чітко розрахувати вартість надання послуги. Враховуючи вищевикладене, підстави для задоволення Вашого питання та внесення змін до тендерної документації у Замовника відсутні.
Дата відповіді: 27.04.2021 15:32
Відповідь надана

Уточнення по тендерній документації

Номер: 5819b333e86e45259dd3736f03526f26
Дата опублікування: 23.04.2021 16:13
Опис: Відповідно до п.5.1 Додатку 2 до тендерної документації зазначається, що строк виконання умов договору "...з 01 травня 2021 року і включно по 31 грудня 2021 року". Даний початковий термін суперечить нормам чинного законодавства, в т.ч. Закону України “Про публічні закупівлі”. По-перше, термін подання тендерних пропозицій закінчується 08 травня 2021 року, при цьому учасники маю право, у разу наявності дискримінаційних умов в тендерній документації, оскаржити її умов. Термін на оскарження складає орієнтовно 14-21 днів. По, друге, після попереднього розгляду тендерних пропозицій та у випадку дискваліфікації будь-кого із учасників настає період оскарження відповідної дискваліфікації(ій), який може зайняти ще орієнтовно до 30 днів. По-третє, Законом України “Про публічні закупівлі” передбачено й інші терміни, так наприклад, термін на розгляд кожного з учасників, термін на обґрунтування аномально низької ціни, термін на усунення недоліків, період оскарження після розгляду тендерних пропозицій учасників та винесення Замовником відповідного рішення про визнання переможця, тощо. Отже, Замовником при оголошенні даної закупівлі НЕ ВРАХОВАНО принцип максимальної економії, ефективності та пропорційності, НЕ ВРАХОВАНО всі можливі строки в процесі проведення даної процедури закупівлі, тощо. Просимо розгляну дане питання та внести відповідні зміни до п.5.1 Додатку 2 до тендерної документації, виклавши його в наступній редакції "Строк: з дня підписання Договору і включно по 31 грудня 2021 року".
Відповідь: Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад. Частиною першою статті 41 Закону передбачено, що договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного та Господарського кодексів України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом. Відповідно до частини 1 статті 631 Цивільного кодексу України, час, протягом якого сторони можуть здійснити передбачені договором права і виконати обов'язки складає строк договору (строк дії договору). Загальні правила щодо визначення і обчислення строків встановлюються главою 18 Цивільного кодексу України. Відповідно до частини другої статті статті 631 Цивільного кодексу України, договір набирає чинності (вступає в силу) і стає обов'язковим для сторін з моменту його укладання. Момент укладання договору визначається відповідно до правил ст. 640 цього Кодексу. Правило щодо визначення моменту набрання договором чинності має імперативний характер. Договір набуває чинності і пов'язує сторони правовим зв'язком з моменту його укладення, а строк (термін) виконання обов'язків за договором визначається сторонами на їх власний розсуд. Частиною 3 статті 631 Цивільного кодексу України, передбачає право сторін надати договору зворотну силу, тобто поширити дію його умов на відносини, що виникли до моменту його укладання. Відповідно до ст. 509 Цивільного кодексу України зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від вчинення певної дії (негативне зобов'язання), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку. Відповідно до ч. 1 ст. 530 Цивільного кодексу України, якщо в зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню в цей строк (термін). Чітко визначений строк дії договору дозволяє встановити чіткі параметри, які дозволяють визначити виконання договірного зобов'язання у часі як належне, що є умовою припинення господарського зобов'язання. Чітко визначений строк (термін) виконання обов'язків за договором дозволяє потенційним учасникам процедури закупівлі чітко розрахувати вартість надання послуги. Враховуючи вищевикладене, підстави для задоволення Вашого питання та внесення змін до тендерної документації у Замовника відсутні.
Дата відповіді: 27.04.2021 15:31
Відповідь надана

Уточнення по тендерній документації

Номер: 0e8cf7698cd44d469fb1795d7bfa271f
Дата опублікування: 23.04.2021 16:10
Опис: Відповідно до п.1.2 Додатку 1 до тендерної документації зазначається, що "Строк надання послуги: : цілодобово, з 01 травня 2021 року і по 31 грудня 2021 року". Даний початковий термін суперечить нормам чинного законодавства, в т.ч. Закону України “Про публічні закупівлі”. По-перше, термін подання тендерних пропозицій закінчується 08 травня 2021 року, при цьому учасники маю право, у разу наявності дискримінаційних умов в тендерній документації, оскаржити її умов. Термін на оскарження складає орієнтовно 14-21 днів. По, друге, після попереднього розгляду тендерних пропозицій та у випадку дискваліфікації будь-кого із учасників настає період оскарження відповідної дискваліфікації(ій), який може зайняти ще орієнтовно до 30 днів. По-третє, Законом України “Про публічні закупівлі” передбачено й інші терміни, так наприклад, термін на розгляд кожного з учасників, термін на обґрунтування аномально низької ціни, термін на усунення недоліків, період оскарження після розгляду тендерних пропозицій учасників та винесення Замовником відповідного рішення про визнання переможця, тощо. Отже, Замовником при оголошенні даної закупівлі НЕ ВРАХОВАНО принцип максимальної економії, ефективності та пропорційності, НЕ ВРАХОВАНО всі можливі строки в процесі проведення даної процедури закупівлі, тощо. Просимо розгляну дане питання та внести відповідні зміни до п.1.2 Додатку 1 до тендерної документації, виклавши його в наступній редакції "Строк надання послуги: : цілодобово, з дня підписання договору і по 31 грудня 2021 року".
Відповідь: Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад. Частиною першою статті 41 Закону передбачено, що договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного та Господарського кодексів України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом. Відповідно до частини 1 статті 631 Цивільного кодексу України, час, протягом якого сторони можуть здійснити передбачені договором права і виконати обов'язки складає строк договору (строк дії договору). Загальні правила щодо визначення і обчислення строків встановлюються главою 18 Цивільного кодексу України. Відповідно до частини другої статті статті 631 Цивільного кодексу України, договір набирає чинності (вступає в силу) і стає обов'язковим для сторін з моменту його укладання. Момент укладання договору визначається відповідно до правил ст. 640 цього Кодексу. Правило щодо визначення моменту набрання договором чинності має імперативний характер. Договір набуває чинності і пов'язує сторони правовим зв'язком з моменту його укладення, а строк (термін) виконання обов'язків за договором визначається сторонами на їх власний розсуд. Частиною 3 статті 631 Цивільного кодексу України, передбачає право сторін надати договору зворотну силу, тобто поширити дію його умов на відносини, що виникли до моменту його укладання. Відповідно до ст. 509 Цивільного кодексу України зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від вчинення певної дії (негативне зобов'язання), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку. Відповідно до ч. 1 ст. 530 Цивільного кодексу України, якщо в зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню в цей строк (термін). Чітко визначений строк дії договору дозволяє встановити чіткі параметри, які дозволяють визначити виконання договірного зобов'язання у часі як належне, що є умовою припинення господарського зобов'язання. Чітко визначений строк (термін) виконання обов'язків за договором дозволяє потенційним учасникам процедури закупівлі чітко розрахувати вартість надання послуги. Враховуючи вищевикладене, підстави для задоволення Вашого питання та внесення змін до тендерної документації у Замовника відсутні.
Дата відповіді: 27.04.2021 15:30
Відповідь надана

Уточнення по тендерній документації

Номер: d30ae520f63d494384bdb9df110165d5
Дата опублікування: 23.04.2021 16:04
Опис: Відповідно до пп.4.4 п.4 розділу "Загальні положення" тендерної документації строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) починається з 01 травня 2021 року. Даний початковий термін суперечить нормам чинного законодавства, в т.ч. Закону України “Про публічні закупівлі”. По-перше, термін подання тендерних пропозицій закінчується лише тільки 08 травня 2021 року, при цьому учасники маю право, у разу наявності дискримінаційних умов в тендерній документації, оскаржити її умов. Термін на оскарження складає орієнтовно 14-21 днів. По, друге, після попереднього розгляду тендерних пропозицій та у випадку дискваліфікації будь-кого із учасників настає період оскарження відповідної дискваліфікації(ій), який може зайняти ще орієнтовно до 30 днів. По-третє, Законом України “Про публічні закупівлі” передбачено й інші терміни, так наприклад, термін на розгляд кожного з учасників, термін на обґрунтування аномально низької ціни, термін на усунення недоліків, період оскарження після розгляду тендерних пропозицій учасників та винесення Замовником відповідного рішення про визнання переможця, тощо. Отже, Замовником при оголошенні даної закупівлі НЕ ВРАХОВАНО принцип максимальної економії, ефективності та пропорційності, НЕ ВРАХОВАНО всі можливі строки в процесі проведення даної процедури закупівлі, тощо. Просимо розгляну дане питання та внести відповідні зміни до пп.4.4 п.4 розділу "Загальні положення" тендерної документації, виклавши його в наступній редакції "З моменту підписання договору по 31 грудня 2021 року".
Відповідь: Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад. Частиною першою статті 41 Закону передбачено, що договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного та Господарського кодексів України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом. Відповідно до частини 1 статті 631 Цивільного кодексу України, час, протягом якого сторони можуть здійснити передбачені договором права і виконати обов'язки складає строк договору (строк дії договору). Загальні правила щодо визначення і обчислення строків встановлюються главою 18 Цивільного кодексу України. Відповідно до частини другої статті статті 631 Цивільного кодексу України, договір набирає чинності (вступає в силу) і стає обов'язковим для сторін з моменту його укладання. Момент укладання договору визначається відповідно до правил ст. 640 цього Кодексу. Правило щодо визначення моменту набрання договором чинності має імперативний характер. Договір набуває чинності і пов'язує сторони правовим зв'язком з моменту його укладення, а строк (термін) виконання обов'язків за договором визначається сторонами на їх власний розсуд. Частиною 3 статті 631 Цивільного кодексу України, передбачає право сторін надати договору зворотну силу, тобто поширити дію його умов на відносини, що виникли до моменту його укладання. Відповідно до ст. 509 Цивільного кодексу України зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від вчинення певної дії (негативне зобов'язання), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку. Відповідно до ч. 1 ст. 530 Цивільного кодексу України, якщо в зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню в цей строк (термін). Чітко визначений строк дії договору дозволяє встановити чіткі параметри, які дозволяють визначити виконання договірного зобов'язання у часі як належне, що є умовою припинення господарського зобов'язання. Чітко визначений строк (термін) виконання обов'язків за договором дозволяє потенційним учасникам процедури закупівлі чітко розрахувати вартість надання послуги. Враховуючи вищевикладене, підстави для задоволення Вашого питання та внесення змін до тендерної документації у Замовника відсутні.
Дата відповіді: 27.04.2021 15:29