-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва та потенційно-небезпечних об'єктів комунальної форми власності
Тендер Prozorro UA-2021-04-07-000613-b
Торги не відбулися
7 194 642.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 45 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 45 000.00 UAH
Номер:
21186d580a444de5864685f26bfbe168
Внутрішній номер закупівлі:
9400723
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-07-000613-b
Замовник:
Управління з питань НС та ЦЗН ММР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25696764
-
Додаткова контактна особа:
Жмур Сергій Олексійович +380512373634 vzn-ns@mksat.net
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жмур Сергій Олексійович +380512373634 vzn-ns@mksat.net
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 194 642.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
45 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
07.04.2021 10:30 - 28.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2021 10:30 - 08.05.2021 10:34
Період прекваліфікації:
з 08.05.2021 10:36
Аукціон:
з 14.06.2021 15:52
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки провадяться у безготівковій формі, у національній валюті щомісяця на розрахунковий рахунок «Виконавця»
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва та потенційно-небезпечних об'єктів комунальної форми власності
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Територія міста Миколаєва та потенційно-небезпечні об'єкти комунальної форми власності
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38169500
-
Контактна особа:
Валах Олександр Анатолійович +380512490689 valax1977@gmail.com
-
Адреса:
54039, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Привільна, 136-б
Початкова пропозиція
3 725 960.40 UAH без ПДВ /
3 725 960.40 UAH без ПДВ
3 725 960.40 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0