-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва та потенційно-небезпечних об'єктів комунальної форми власності
Оголошено тендер
7 194 642.00
UAH
Номер:
0302d56ac1da409e88300decc528a43a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-05-007247-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Управління з питань НС та ЦЗН ММР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25696764
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління з питань НС та ЦЗН ММР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25696764
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 194 642.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва та потенційно-небезпечних об'єктів комунальної форми власності
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.04.2021 15:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва та потенційно-небезпечних об'єктів комунальної форми власності
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума7 194 642.00 UAH