-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти (врожай 2020 р.): повидло, варення, вишня у власному соку, слива у власному соку, сухофрукти, родзинки)
Тендер Prozorro UA-2021-04-06-007074-a
Торги відмінено
686 210.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 431.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 431.05 UAH
Період уточнення:
06.04.2021 16:27 - 12.04.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим