• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти (врожай 2020 р.): повидло, варення, вишня у власному соку, слива у власному соку, сухофрукти, родзинки)

Торги відмінено

686 210.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 431.05 UAH
Номер: d3f8db9c07dd4719a792bd6c816e4045
Внутрішній номер закупівлі: 9393886
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-06-007074-a   
Замовник: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
Контактна особа: Олена Білюк +380680449796 yonosvita-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 686 210.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 431.05 UAH
Період уточнення: 06.04.2021 16:27 - 12.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 06.04.2021 16:27 - 22.04.2021 08:00
Аукціон: з 23.04.2021 13:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Зелений горошок консервований
Код ДК 021:2015: 15331462-3 Консервований горох
Кількість 1000 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку) На карті
Паста томатна (несолона)
Код ДК 021:2015: 15331428-3 Томатний соус
Кількість 1800 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку) На карті
Колотий горох жовтий
Код ДК 021:2015: 15331133-8 Колотий горох
Кількість 1700 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку) На карті
Ікра кабачкова/ гарбузова стерилізована консервована
Код ДК 021:2015: 15331400-1 Овочеві пресерви та/або консерви
Кількість 1300 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку) На карті
Огірки консервовані цілі
Код ДК 021:2015: 15331130-7 Квасоля, горох, перець овочевий, помідори та інші овочі
Кількість 2220 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку) На карті
Помідори консервовані
Код ДК 021:2015: 15331130-7 Квасоля, горох, перець овочевий, помідори та інші овочі
Кількість 2220 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку) На карті
Повидло
Код ДК 021:2015: 15332000-4 Оброблені фрукти та горіхи
Кількість 1050 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку) На карті
Варення
Код ДК 021:2015: 15332000-4 Оброблені фрукти та горіхи
Кількість 700 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку) На карті
Вишня у власному соку
Код ДК 021:2015: 15332000-4 Оброблені фрукти та горіхи
Кількість 500 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку) На карті
Слива у власному соку
Код ДК 021:2015: 15332000-4 Оброблені фрукти та горіхи
Кількість 500 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку) На карті
Сухофрукти
Код ДК 021:2015: 15332410-1 Сухофрукти
Кількість 3650 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янць-Подільський, Установи замовника (згідно додатку) На карті
Родзинки
Код ДК 021:2015: 15332419-4 Родзинки без кісточок
Кількість 500 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку) На карті

Інформація про скасування

Номер: 473b63c49cbc48318f766529f295b494
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: У зв’язку із неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель відповідно до статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року №922-VIII
Період оскарження: 07.04.2021 11:12 - 18.04.2021 00:00
Дата опублікування: 07.04.2021 11:12
Дата виконання: 18.04.2021 00:03
Статус:
Виконано