-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Оголошено тендер
686 210.00
UAH
Номер:
106d536c578548609151347a0000da5c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-06-004428-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
686 210.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
06.04.2021 16:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Зелений горошок консервований
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
(не задано)
Паста томатна (несолона)
Кількість
1800 кілограм
Період постачання
(не задано)
Колотий горох жовтий
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
(не задано)
Ікра кабачкова/ гарбузова стерилізована консервована
Кількість
1300 кілограм
Період постачання
(не задано)
Огірки консервовані цілі
Кількість
2220 кілограм
Період постачання
(не задано)
Помідори консервовані
Кількість
2220 кілограм
Період постачання
(не задано)
Повидло
Кількість
1050 кілограм
Період постачання
(не задано)
Варення
Кількість
700 кілограм
Період постачання
(не задано)
Вишня у власному соку
Кількість
500 кілограм
Період постачання
(не задано)
Слива у власному соку
Кількість
500 кілограм
Період постачання
(не задано)
Сухофрукти
Кількість
3650 кілограм
Період постачання
(не задано)
Родзинки
Кількість
500 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума686 210.00 UAH