• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 42990000-2 «Машини спеціального призначення різні»(2 лоти)

Завершена

559 100.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 111.90 UAH
Період уточнення: 30.03.2021 18:21 - 05.04.2021 00:00
Відповідь надана

Технічні характеристики

Номер: f9ff0ebe3337451cbfcdd5b8241206af
Дата опублікування: 02.04.2021 14:38
Опис: Шановний замовник. Чи буде автовідключення ламінаторів причиною дискваліфікацї, якщо всі інші параметри ламінаторів кращі, ніж ті, що ви очікуєте?
Відповідь: Шановний Учаснику. Характеристики запропонованого учасниками товару мають відповідати технічним вимогам, зазначеним у Додатку №3 до тендерної документації.
Дата відповіді: 05.04.2021 16:54
Відповідь надана

Технічні характеристики

Номер: 3ab7ba445c34437cb536d32042800235
Дата опублікування: 02.04.2021 14:21
Опис: Шановний замовник. Чи будете ви розглядати аналоги з форматом А3, адже більший формат означає і більшу потужність і більші розміри? Чи не будуть такі характеристики, як розміри и потужність причиною дискваліфікації, якщо всі інші параметри відповідають вашим очікуванням?
Відповідь: Шановний Учаснику. Характеристики запропонованого учасниками товару мають відповідати технічним вимогам, зазначеним у Додатку №3 до тендерної документації.
Дата відповіді: 05.04.2021 16:55
Відповідь надана

авторизаційний лист

Номер: c42e03dc12554cfc9d0f1480c11c196a
Дата опублікування: 02.04.2021 11:26
Опис: Шановний Замовник, Ви вимагаєте, що учасник у складі своєї пропозиції в обов’язковому порядку надає наступні документи: лист від виробника товару Royal Sovereign, в якому зазначається що є офіційні стосунки із постачальником товару в Україну. Таке формулявання несе ризик дискваліфікації для учасників, що запропонують товар іншого виробника. Просимо змінити формулювання і не зазаначати вимогу про надання листа від Royal Sovereign
Відповідь: Шановний Учаснику, будуть внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді: 05.04.2021 16:56
Відповідь надана

Плівка для ламінування А4

Номер: 85423119afeb48dca4735333966cae80
Дата опублікування: 31.03.2021 18:26
Опис: Шановний Замовник! Звертаємо Вашу увагу на те, що Ви замовляєте плівку для ламінування формату А4 товщиною 80 мікрон. Через велику кількість даного товару в закупівлі є ризик, що тендер може не відбутися через неможливість виконати вимоги. Звертаємося до Вас з проханням розглянути питання внести зміни до документації, а саме змінити вимоги до товщини плівки і вказати від 75 до 80 мікрон. Ця зміна дозволить більшій кількості учасників взяти участь у закупівлі, вам як Замовнику заощадити бюджетні кошти, а користувачі не відчують змін в якості товару через невелику різницю в товщині.
Відповідь: Шановний Учаснику, будуть внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді: 01.04.2021 17:19
Відповідь надана

КЕП

Номер: 284b532bb1ef42f8b89af8b45b16797e
Дата опублікування: 31.03.2021 13:15
Опис: Просимо внести зміни у ДКТ - дозволивши Учасникам підписувати свої пропозиції УЕП (Удосконалені електронні підписи) а не тільки КЕП. Звертаєм Вашу уваге, що ЕЦП скасовано (7 листопада 2018 року набув чинності оновлений Закон України «Про електронні довірчі послуги» від 5 жовтня 2017 року № 2155-VIII (далі — Закон № 2155). Ним запроваджено поняття нового, більш захищеного електронного підпису — «кваліфікований електронний підпис» (далі — КЕП) та скасовано поняття ЕЦП.) Відповідно до абз. 2 п. 1 Постанови № 193 від 3 березня 2020 р до 31 грудня 2021 року приватний бізнес має право використовувати в своїй діяльності Удосконалені електронні підписи на кваліфікованому сертифікаті (УЕП) які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів. Вимагаючи підписати пропозицію саме КЕП (не вказавши варіанту УЕП) Замовник таким чином зменшує конкуренцію на своєму тендері. Просимо внести зміни
Відповідь: При розгляді тендерних пропозицій учасників, Замовником в рівній мірі буде прийматись Удосконалені електронні підписи на кваліфікованому сертифікаті (УЕП) які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів та Кваліфіковані електронні підписи (КЕП), накладені на пропозицію, та не будуть підставою для відхилення.
Дата відповіді: 01.04.2021 11:33