-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 42990000-2 «Машини спеціального призначення різні»(2 лоти)
Тендер Prozorro UA-2021-03-30-007205-c
Завершена
559 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 111.90 UAH
мін. крок: 0% або 111.90 UAH
Номер:
4e98f9591dbc414d811166a517f707f2
Внутрішній номер закупівлі:
9303652
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-30-007205-c
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тройко Любов Миколаївна tender-uo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42990000-2 Машини спеціального призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
559 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.03.2021 18:21 - 05.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
30.03.2021 18:21 - 15.04.2021 00:00
Аукціон:
15.04.2021 11:00 - 15.04.2021 16:09
Період кваліфікації:
15.04.2021 16:09 - 26.04.2021 16:55
Період завантаження договору:
26.04.2021 16:47 - 16.05.2021 16:47
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴536 720.00 Лот № 1 – (Ламінатор конвертний Royal Sovereign ES-915 (або еквівалент), плівка для ламінування А4 для виконання програми НУШ закладів загальної середньої освіти)
- Лот №2 ₴22 380.00 Лот № 2 – (Ламінатор конвертний Royal Sovereign ES-915 (або еквівалент), плівка для ламінування А4 для закладів освіти)