-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 42990000-2 «Машини спеціального призначення різні»(2 лоти)
Оголошено тендер
559 100.00
UAH
Номер:
81bf4a31b1ab4a458dab25088d78a23e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-22-005905-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
559 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 42990000-2 «Машини спеціального призначення різні»(2 лоти)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
42990000-2 Машини спеціального призначення різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
22.03.2021 17:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума559 100.00 UAH