-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Розробка Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів міста Запоріжжя
Тендер Prozorro UA-2021-03-24-005047-b
Торги не відбулися
832 842.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 328.42 UAH
мін. крок: 1% або 8 328.42 UAH
Період уточнення:
24.03.2021 14:54 - 30.03.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим