-
Відкриті торги
-
КЕП
Розробка Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів міста Запоріжжя
Оголошено тендер
832 842.00
UAH
Номер:
916399469a71474f80e7d7cccf59c47d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-22-011427-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37591569
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, місто Запоріжжя, вул. Зелінського, буд.3, каб. 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37591569
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, місто Запоріжжя, вул. Зелінського, буд.3, каб. 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
832 842.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розробка Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів міста Запоріжжя
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
90713000-8 Консультаційні послуги з питань охорони довкілля
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
22.01.2021 16:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума832 842.00 UAH