-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Розробка Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів міста Запоріжжя
Тендер Prozorro UA-2021-03-24-005047-b
Торги не відбулися
832 842.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 328.42 UAH
мін. крок: 1% або 8 328.42 UAH
Номер:
058d4e19750b4791aa095887cbe51f2d
Внутрішній номер закупівлі:
9217172
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-24-005047-b
Замовник:
Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37591569
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, місто Запоріжжя, вул. Зелінського, буд.3, каб. 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соболєва Оксана Миколаївна +380612335155 reception.ecology@zp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90713000-8 Консультаційні послуги з питань охорони довкілляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
832 842.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.03.2021 14:54 - 30.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.03.2021 14:54 - 09.04.2021 13:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴832 842.00 Розробка Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів міста Запоріжжя.