-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів для потреб Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у м. Луцьк
Тендер Prozorro UA-2021-03-19-004468-a
Під місцем надання послуг: - Волинська обл., м. Луцьк, вул. Винниченка, 27а; - м. Луцьк, вул. Володимирська,1 Під кількістю 1 послуга слід розуміти обсяг послуг визначей Замовником.
Торги відмінено
164 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 821.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 821.00 UAH
Період уточнення:
19.03.2021 18:44 - 25.03.2021 23:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим