• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів для потреб Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у м. Луцьк

Під місцем надання послуг: - Волинська обл., м. Луцьк, вул. Винниченка, 27а; - м. Луцьк, вул. Володимирська,1 Під кількістю 1 послуга слід розуміти обсяг послуг визначей Замовником.

Торги відмінено

164 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 821.00 UAH
Номер: e6904e7ffcd34bd6a55c934dbe3bcd73
Внутрішній номер закупівлі: 9153971
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-19-004468-a   
Замовник: ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ЛЬВІВ)
Контактна особа: Соломія Шпинда +380322350278 vmtz@lv.minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 164 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 821.00 UAH
Період уточнення: 19.03.2021 18:44 - 25.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій: 19.03.2021 18:44 - 05.04.2021 21:00
Аукціон: з 06.04.2021 11:30
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів для потреб Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у м. Луцьк
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79000, Україна, Львівська область, Львів, пл. Шашкевича, 1 На карті

Інформація про скасування

Номер: bf9c3ba6eb72422a878a1c58d4f5bb03
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: У замовника відпала потреба у подальшому здійсненні цієї закупівлі
Період оскарження: 02.04.2021 15:26 - 13.04.2021 00:00
Дата опублікування: 02.04.2021 15:26
Дата виконання: 13.04.2021 00:04
Статус:
Виконано