-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів для потреб Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у м. Луцьк
Оголошено тендер
164 200.00
UAH
Номер:
84e6c098ffba4301991d7754d2f18d99
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-19-004263-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ЛЬВІВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43317547
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, м. Львів, площа Шашкевича, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ЛЬВІВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43317547
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, м. Львів, площа Шашкевича, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
164 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів для потреб Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у м. Луцьк
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.03.2021 18:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума164 200.00 UAH