-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Тендер Prozorro UA-2021-03-18-008929-c
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку за ДК 021:2015-30120000-6 (багатофункціональний пристрій формату А-4) Тендерні пропозиція готуються українською мовою (детальніше в тендерній документації)
Завершена
580 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 804.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 804.00 UAH
Період уточнення:
18.03.2021 17:49 - 25.03.2021 23:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим