• Відкриті торги
  • КЕП

Багатофункціональний пристрій Формату А-4

Оголошено тендер

580 400.00 UAH
Номер: 41927ea47a1549e381e796691a2ebbb3
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-18-011109-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)
Замовник: ПІВДЕННО-ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)
Очікувана вартість: 580 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Багатофункціональний пристрій Формату А-4
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 18.03.2021 17:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд; Спеціальний фонд
Сума580 400.00 UAH