• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку

Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку за ДК 021:2015-30120000-6 (багатофункціональний пристрій формату А-4) Тендерні пропозиція готуються українською мовою (детальніше в тендерній документації)

Завершена

580 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 804.00 UAH
Номер: 1856b0b9e1da458f83df105e9e4228a1
Внутрішній номер закупівлі: 9131820
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-18-008929-c   
Замовник: ПІВДЕННО-ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)
Контактна особа: Розметанюк Наталія 380974888625 info@if.minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 580 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 804.00 UAH
Період уточнення: 18.03.2021 17:49 - 25.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій: 18.03.2021 17:49 - 05.04.2021 10:00
Аукціон: 06.04.2021 12:52 - 06.04.2021 13:13
Період кваліфікації: 06.04.2021 13:13 - 07.04.2021 16:40
Період завантаження договору: 07.04.2021 16:40 - 27.04.2021 16:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій формату А-4
Код ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Кількість 38 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВС Технолоджі"

Оскарження: 07.04.2021 16:40 - 18.04.2021 00:00
Початкова пропозиція 572 920.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
567 116.68 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.04.2021 16:40
Відповіді на вимоги 10
Документи 75
Скарги 0
ТОВ "СКАЙЛАЙН ЕЛЕКТРОНІКС ЛТД"
Початкова пропозиція 576 748.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
570 942.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 6
Скарги 0

Контракти

Номер: e2ac6e0837724f3d809b6b6c7f646371
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-18-008929-c-b1
Постачальник: ТОВ "ВС Технолоджі"
Номер договору: №192
Сума договору: 567 116.68 UAH з ПДВ
Сума договору: 472 597.23 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 20.04.2021 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір 192.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s