-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень Запорізької школи – інтернату «Оберіг» (літера А, А-3, А-4), за адресою м.Запоріжжя, вул. Олександра Невського, 87а (Будівельні роботи та поточний ремонт» код 45000000-7 ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2021-03-09-001860-b
Торги відмінено
586 059.57
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 930.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 930.30 UAH
Період уточнення:
09.03.2021 15:15 - 15.03.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим