-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень Запорізької школи – інтернату «Оберіг» (літера А, А-3, А-4), за адресою м.Запоріжжя, вул. Олександра Невського, 87а (Будівельні роботи та поточний ремонт» код 45000000-7 ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2021-03-09-001860-b
Торги відмінено
586 059.57
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 930.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 930.30 UAH
Номер:
d010132a51de4de2a60a3f143da975a2
Внутрішній номер закупівлі:
8960085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-09-001860-b
Замовник:
Комунальний заклад "Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат "Оберіг" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520842
-
Адреса:
69067, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Олександра Невського, 87а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ташева Катерина Василівна +380612862586 oberig9@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
586 059.57 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 930.30 UAH
Період уточнення:
09.03.2021 15:15 - 15.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.03.2021 15:15 - 25.03.2021 15:19
Аукціон:
з 26.03.2021 15:31
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунок за виконаний поточний ремонт проводиться протягом 30 календарних днів після підписання Акту виконаних робіт за наявності бюджетного фінансування
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень Запорізької школи – інтернату «Оберіг» (літера А, А-3, А-4), за адресою м.Запоріжжя, вул. Олександра Невського, 87а (Будівельні роботи та поточний ремонт» код 45000000-7 ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 05.08.2021
Інформація про скасування
Номер:
b84b0279e8f542ad831cc4ad936504e6
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
у зв’язку із неможливістю усунення порушень, а саме заниження обсягів закупівлі, що призвело до заниження очікуваної вартості закупівлі, що неможливо усунути
Період оскарження:
15.03.2021 13:34 - 26.03.2021 00:00
Дата опублікування:
15.03.2021 13:34
Дата виконання:
29.03.2021 11:27
Статус:
Виконано